oktober 2019

30.09 > 04.10
Training Programme
Liquid Body
Hayo David
Brussel - La Raffinerie
04.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Levée
Boris Charmatz
Charleroi - Les Écuries
04.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Le chant des ruines
Michèle Noiret
Charleroi - Les Écuries
04.10
Voorstellingen
Voorstellingen
infini
Boris Charmatz
Charleroi - Les Écuries
05.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Le chant des ruines
Michèle Noiret
Charleroi - Les Écuries
06.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Inoah
Bruno Beltrão
Charleroi - Les Écuries
09.10
Voorstellingen
Voorstellingen
El Amor Brujo
Israel Galván
Charleroi - Les Écuries
11.10
Voorstellingen
Voorstellingen
WEG
Ayelen Parolin
Charleroi - Les Écuries
12.10
Voorstellingen
Voorstellingen
WEG
Ayelen Parolin
Charleroi - Les Écuries
12.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Marry Me In Bassiani
(LA)HORDE
Charleroi - Les Écuries
17.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Clearing / Clairière
Louise Vanneste
Charleroi - Les Écuries
17.10
Voorstellingen
Voorstellingen
GLITCH
Florencia Demestri & Samuel Lefeuvre
Charleroi - Les Écuries
17.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Clearing / Clairière
Louise Vanneste
Charleroi - Les Écuries
18.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Clearing / Clairière
Louise Vanneste
Charleroi - Les Écuries
18.10
Voorstellingen
Voorstellingen
GLITCH
Florencia Demestri & Samuel Lefeuvre
Charleroi - Les Écuries
18.10
Voorstellingen
Voorstellingen
IDA don’t cry me love
Lara Barsacq
Brussel - La Raffinerie
18.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Clearing / Clairière
Louise Vanneste
Charleroi - Les Écuries
19.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Kara-da-Kara
Azusa Takeuchi
Charleroi - Les Écuries
23.10
Voorstellingen
Voorstellingen
rOnde
Félicette Chazerand
Charleroi - Les Écuries
23.10
Voorstellingen
Voorstellingen
If You Could See Me Now
Arno Schuitemaker
Brussel - La Raffinerie
21 > 25.10
Training Programme
Trap dance
Ben Fury
Brussel - La Raffinerie
25.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Requiem pour L.
Alain Platel et Fabrizio Cassol
Charleroi - PBA
26.10
Voorstellingen
Voorstellingen
Requiem pour L.
Alain Platel et Fabrizio Cassol
Charleroi - PBA
26.10
Voorstellingen
Voorstellingen
When Birds Refused to Fly
Olivier Tarpaga
Charleroi - Les Écuries

maart 2020

03.03
Voorstellingen
Voorstellingen
Peubléto
Auguste Ouédraogo & Bienvenue Bazié
04.03
Voorstellingen
Voorstellingen
Peubléto
Auguste Ouédraogo & Bienvenue Bazié
05.03
Voorstellingen
Voorstellingen
Peubléto
Auguste Ouédraogo & Bienvenue Bazié
02 > 06.03
Training Programme
Poetic Embodiment
Anneleen Keppens
Brussel - La Raffinerie
11.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Le Poids des Choses & Pierre et le Loup
Dominique Brun
Charleroi - Les Écuries
11.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Le Poids des Choses & Pierre et le Loup
Dominique Brun
Charleroi - Les Écuries
13.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Le Poids des Choses & Pierre et le Loup
Dominique Brun
Brussel - La Raffinerie
14.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Le Poids des Choses & Pierre et le Loup
Dominique Brun
Brussel - La Raffinerie
21.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Le Sacre du Printemps (2007)
Xavier Le Roy
Charleroi - Les Écuries
21.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Red Haired Men
Alexander Vantournhout
Brussel - La Raffinerie
21.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Danser Casa
Kader Attou & Mourad Merzouki
Charleroi - PBA
22.03
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / Red Haired Men
Alexander Vantournhout
Brussel - La Raffinerie
23.03 > 04.04
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Festival LEGS 2020
Brussel - La Raffinerie
25.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Chukrum & Petruska
Virgilio Sieni
Brussel - La Raffinerie
25.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Chukrum & Petruska
Virgilio Sieni
Brussel - La Raffinerie
26.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Studiedag
Circulations entre danse et recherche
Brussel - Contredanse / La Bellone
26.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Studiedag
Circulations entre danse et recherche
Brussel - La Raffinerie
26.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Danses en dormance
Marian del Valle
Brussel - La Raffinerie
26.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / WAX
Tidiani N'Diaye
Brussel - La Raffinerie
23 > 27.03
Training Programme
Release technique – Enjoying the laws of motion
Marta Coronado
Brussel - La Raffinerie
23 > 27.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / PARTICIPATIEF PROJECT
Virgilio Sieni
Brussel - La Raffinerie
27.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Danses en dormance
Marian del Valle
Brussel - La Raffinerie
27.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / STAYIN ALIVE à ma mère
Mark Tompkins
Brussel - La Raffinerie
27.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Lullaby
Alireza Mirmohammadi
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Archéologie cachée
Virgilio Sieni
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Danses en dormance
Marian del Valle
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Projection RÉACTIVATION L’art du geste
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Lullaby
Alireza Mirmohammadi
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Chiquenaudes & Romance en Stuc
Daniel Larrieu
Brussel - La Raffinerie
28.03
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Danses en dormance
Marian del Valle
Brussel - La Raffinerie

mei 2020

01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
mermaid//10042020#confinement
Mercedes Dassy
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Increase
Martina Martínez Barjacoba
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Confiance à l’aveugle
Milan Emmanuel
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
La confiture
Vilma Pitrinaite
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Slime
Anastasia Guevel
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
L’ambition de disparaître
Eléonore Valère Lachky
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
L’autre et la connaissance de soi
Benoît Nieto Duran
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Les voix lactées
Maïte Álvarez
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Camille Saint-Saëns, études 12-14
Johann Fourrière et Barthélémy Manias
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
10h18
Lisa Da Boit
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Corps jamais confiné
Souleymane Sanogo
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
La fin des haricots
Jeanne Colin
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
A Silver Birth
Coral Ortega
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Down
Corentin Piquard
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Archéologie rythmique de la Cueca, en famille
Alessia Wyss
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Ballade intérieure
Yoann Bondo
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
4 saisons
Raquel Suarez Duenas
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
How I feel
Marielle Morales & Agathe Thévenot
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
#parenthesemmanuelle
Emmanuelle Vincent
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
I wish I could
Anton Lachky
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Breath
Hendrick Ndompetelo Ntela
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
YOAKÉ
Ikue Nakagawa
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Sans pluie
Javier Suarez
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Room
Johan Lemaître
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Un couloir oublié
Maria Eugenia Lopez
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Face to face
Chems Eddine El Badri
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Teenage Love
Luna Lambertucci
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Prélude
Compagnie Nyash
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Perspective
Lila Magnin
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
ÉCLOSION
Marian del Valle
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
DRESS CODE / Training virtuel
Cie Abis / Julien Carlier
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Drops of intimacy mirroring presence
Eve Bonneau
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Breathe-Feel-Be-Repeat
Julie Querre
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
Mirage
Samanta Mavinga
01.05 > 30.06
Voorstellingen
Voorstellingen
4 danses, 4 chorégraphes
Cie en Archipel
06.05
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Stream Dream
Julie Bougard
Brussel - La Raffinerie
06.05
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Stream Dream
Julie Bougard
Brussel - La Raffinerie
08.05
Voorstellingen
Voorstellingen
UITGESTELD / Émergences Hip-Hop
Tremplin Danse Hip-Hop #3
Charleroi - Les Écuries
08.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
09.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
10.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
11.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
12.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
13.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Jezebel
Cherish Menzo
Brussel - La Raffinerie
13.05
Voorstellingen
Voorstellingen
L’Onde
Nacera Belaza
Brussel - La Raffinerie
14.05
Voorstellingen
Voorstellingen
L’Onde
Nacera Belaza
Brussel - La Raffinerie
11 > 15.05
Training Programme
GEANNULEERD / Inner Spaces Motion
Marielle Morales
Brussel - La Raffinerie
15.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Surfing the Archive
Isabelle Stengers, Fabrizio Terranova, Donna Haraway with Houria Bouteldja
Brussel - La Raffinerie
15.05
Voorstellingen
Voorstellingen
L’Onde
Nacera Belaza
Brussel - La Raffinerie
16.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Surfing the Archive
Isabelle Stengers, Fabrizio Terranova, Donna Haraway with Houria Bouteldja
Brussel - La Raffinerie
16.05
Voorstellingen
Voorstellingen
L’Onde
Nacera Belaza
Brussel - La Raffinerie
17.05
Voorstellingen
Voorstellingen
L’Onde
Nacera Belaza
Brussel - La Raffinerie
17.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Surfing the Archive
Isabelle Stengers, Fabrizio Terranova, Donna Haraway with Houria Bouteldja
Brussel - La Raffinerie
21.05
Voorstellingen
Voorstellingen
In The Thick of It : Complaint, Emotions, Institutions
Sara Ahmed
Brussel - La Raffinerie
23.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Violences
Léa Drouet
Brussel - La Raffinerie
24.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Violences
Léa Drouet
Brussel - La Raffinerie
25.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Violences
Léa Drouet
Brussel - La Raffinerie
26.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Violences
Léa Drouet
Brussel - La Raffinerie
27.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Four Months, Four Million Light Years
Sara Sejin Chang
Brussel - La Raffinerie
28.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Four Months, Four Million Light Years
Sara Sejin Chang
Brussel - La Raffinerie
29.05
Voorstellingen
Voorstellingen
GEANNULEERD / any attempt will end in crushed bodies and shattered bones
Jan Martens / GRIP en collaboration avec Dance On Ensemble
Charleroi - Les Écuries
29.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Four Months, Four Million Light Years
Sara Sejin Chang
Brussel - La Raffinerie
30.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Four Months, Four Million Light Years
Sara Sejin Chang
Brussel - La Raffinerie
30.05
Voorstellingen
Voorstellingen
Four Months, Four Million Light Years
Sara Sejin Chang
Brussel - La Raffinerie